Skład Rady Miejskiej 2018-2023

Polityka cookies

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Polityka Prywatności

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Miejska Ostróda
Skład Rady Miejskiej 2018-2023
Wersja z dnia

Skład Rady Miejskiej 2018-2023

Kontakt z Biurem Obsługi Rady:

tel. 89 642 94 21, e-mail: rada@um.ostroda.pl

Lp.

 

Radna/y

Funkcja w Radzie Miejskiej

Klub

 

Komisje Rady Miejskiej

 

Kontakt

1.

Bera Tadeusz

Klub Radnych "Dobro Wspólne"

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Komisja Pomocy Społecznej, ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

89 642 94 21

tadeusz.bera@um.ostroda.pl

2.

Bojarowski Mariusz

Klub Radnych "Dobro Wspólne"

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Przewodniczący

Komisja Pomocy Społecznej, ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

89 642 94 21

mariusz.bojarowski@um.ostroda.pl

3.

Borzuchowski Jarosław

 

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

89 642 94 21

jaroslaw.borzuchowski@um.ostroda.pl

4.

Domeradzki Jarosław

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Komisja Skarg Wniosków i Petycji

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej

89 642 94 21

jaroslaw.domeradzki@um.ostroda.pl

5.

Duda Piotr

 

Komisja Skarg Wniosków i Petycji

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej

89 642 94 21

piotr.duda@um.ostroda.pl

6.

Dudzin Jacek

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Przewodniczący Rady Miejskiej

89 642 94 21

jacek.dudzin@um.ostroda.pl

przewodniczacy@um.ostroda.pl

7.

Godlewski Adrian

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej

89 642 94 21

adrian.godlewski@um.ostroda.pl

8.

Godlewski Mirosław

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

89 642 94 21

miroslaw.godlewski@um.ostroda.pl

9.

Graczyk Waldemar

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

89 642 94 21

waldemar.graczyk@um.ostroda.pl

10.

Iwaniec Ryszard

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Komisja Rewizyjna

Komisja Oświaty i Sportu - Przewodniczący

89 642 94 21

ryszard.iwaniec@um.ostroda.pl

11.

Karłowicz Agnieszka

Klub Radnych Rzecz Jasna

Zastepca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej - Przewodnicząca

89 642 94 21

agnieszka.karlowicz@um.ostroda.pl

12.

Kowalski Ryszard

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska" - Przewodniczący

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej Przewodniczący

Komisja Oświaty i Sportu

89 642 94 21

ryszard.kowalski@um.ostroda.pl

13.

Krzyżaniak Krzysztof

 

Komisja Rewizyjna - Przewodniczący

89 642 94 21

krzysztof.krzyzaniak@um.ostroda.pl

14.

Legucki Wojciech

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Komisja Rewizyjna

Komisja Oświaty i Sportu

89 642 94 21

wojciech.legucki@um.ostroda.pl

15.

Monist Anna

Klub Radnych "Dobro Wspólne"

Komisja Rewizyjna

Komisja Oświaty i Sportu

89 642 94 21

anna.monist@um.ostroda.pl

16.

Najmowicz Czesław

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

89 642 94 21

czeslaw.najmowicz@um.ostroda.pl

17.

Potorski Leszek

Klub Radnych "Prawo I Sprawiedliwość" - Przewodniczący

Komisja Pomocy Społecznej, ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

89 642 94 21

leszek.potorski@um.ostroda.pl

18.

Punpur Marcin

Klub Radnych Rzecz Jasna

Komisja Rewizyjna - Zastępca Przewodniczącego

89 642 94 21

marcin.punpur@um.ostroda.pl

19.

Rutkiewicz Anna

Klub Radnych Rzecz Jasna - Przewodnicząca

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

89 642 94 21

anna.rutkiewicz@um.ostroda.pl

20.

Sągol Dariusz

Komisja Rewizyjna

89 642 94 21

dariusz.sagol@um.ostroda.pl

21.

Skaskiewicz Marek

Klub Radnych "Dobro Wspólne" Przewodniczący

Komisja Pomocy Społecznej, ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia - Przewodniczący

89 642 94 21

marek.skaskiewicz@um.ostroda.pl