Kluby Radnych

Polityka cookies

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Polityka Prywatności

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Miejska Ostróda
Kluby Radnych
Wersja z dnia

Kluby Radnych

Kluby Radnych

Rady Miejskiej w Ostródzie

w kadencji 2018 – 2023

 

Klub Radnych „Prawo i Sprawiedliwość”- utworzono dn. 19.11.2018 r. - założono ponownie 25.06.2020 r.

  1. Leszek Potorski – Przewodniczący
  2. Czesław Najmowicz
  3. Ryszard Iwaniec

 

Klub Radnych „Dobro Wspólne”- utworzono dn. 19.11.2018 r.

  1. Marek Skaskiewicz – Przewodniczący
  2. Anna Monist
  3. Tadeusz Bera
  4. Mariusz Bojarowski
  5. Krzysztof Krzyżaniak

 

Klub Radnych RzeczJasna – utworzono dn. 26.11.2018 r.

  1. Anna Rutkiewicz – Przewodnicząca
  2. Agnieszka Karłowicz
  3. Marcin Punpur

 

Klub Radnych „Koalicja Obywatelska” – utworzono dn. 26.11.2018 r.

  1. Ryszard Kowalski – Przewodniczący
  2. Jarosław Domeradzki
  3. Jacek Dudzin
  4. Adrian Godlewski
  5. Mirosław Godlewski
  6. Wojciech Legucki

 

Radni Niezrzeszeni

1. Jarosław Borzuchowski

2. Piotr Duda

3. Waldemar Graczyk

4. Dariusz Sągol

 

Klub Radnych Niepartyjni Niezależni – utworzono 28.11.2018 r. - rozwiązano 21.11.2019 r.