Skład Rady Miejskiej 2018-2023

Polityka cookies

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Polityka Prywatności

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Miejska Ostróda
Rada Miejska
Wersja z dnia archiwalna

Skład Rady Miejskiej 2018-2023

Kontakt z Biurem Obsługi Rady

tel. 89 642 94 21, e-mail: rada@um.ostroda.pl

Lp.

 

Radna/y

Funkcja w Radzie Miejskiej

Klub

 

Komisje Rady Miejskiej

 

Kontakt

1.

Bera Tadeusz

Klub Radnych "Dobro Wspólne"

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Komisja Pomocy Społecznej, ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

89 642 94 21

bera@um.ostroda.pl

2.

Bojarowski Mariusz

Klub Radnych "Dobro Wspólne"

Komisja Skarg Wniosków i Petycji - Przewodniczący

Komisja Pomocy Społecznej, ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

89 642 94 21

bojarowski@um.ostroda.pl

3.

Borzuchowski Jarosław

 

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

89 642 94 21

borzuchowski@um.ostroda.pl

4.

Domeradzki Jarosław

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Komisja Skarg Wniosków i Petycji

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej

89 642 94 21

domeradzki@um.ostroda.pl

5.

Duda Piotr

 

Komisja Skarg Wniosków i Petycji

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej

89 642 94 21

piotr.duda@um.ostroda.pl

6.

Dudzin Jacek

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Przewodniczący Rady Miejskiej

89 642 94 21

dudzin@um.ostroda.pl

przewodniczacy@um.ostroda.pl

7.

Godlewski Adrian

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej

89 642 94 21

a.godlewski@um.ostroda.pl

8.

Godlewski Mirosław

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

89 642 94 21

m.godlewski@um.ostroda.pl

9.

Graczyk Waldemar

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

89 642 94 21

graczyk@um.ostroda.pl

10.

Iwaniec Ryszard

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Komisja Rewizyjna

Komisja Oświaty i Sportu - Przewodniczący

89 642 94 21

11.

Karłowicz Agnieszka

Klub Radnych Rzecz Jasna

Zastepca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej - Przewodnicząca

89 642 94 21

karlowicz@um.ostroda.pl

12.

Kowalski Ryszard

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska" - Przewodniczący

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej Przewodniczący

Komisja Oświaty i Sportu

89 642 94 21

r.kowalski@um.ostroda.pl

13.

Krzyżaniak Krzysztof

 

Komisja Rewizyjna - Przewodniczący

89 642 94 21

krzyzaniak@um.ostroda.pl

14.

Legucki Wojciech

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Komisja Rewizyjna

Komisja Oświaty i Sportu

89 642 94 21

legucki@um.ostroda.pl

15.

Monist Anna

Klub Radnych "Dobro Wspólne"

Komisja Rewizyjna

Komisja Oświaty i Sportu

89 642 94 21

monist@um.ostroda.pl

16.

Najmowicz Czesław

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Komisja Rozwoju, Budżetu i Gospodarki Komunalnej

89 642 94 21

najmowicz@um.ostroda.pl

17.

Potorski Leszek

Klub Radnych "Prawo I Sprawiedliwość" - Przewodniczący

Komisja Pomocy Społecznej, ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

89 642 94 21

potorski@um.ostroda.pl

18.

Punpur Marcin

Klub Radnych Rzecz Jasna

Komisja Rewizyjna - Zastępca Przewodniczącego

89 642 94 21

punpur@um.ostroda.pl

19.

Rutkiewicz Anna

Klub Radnych Rzecz Jasna - Przewodnicząca

Komisja Kultury, Turystyki i Współpracy Samorządowej

89 642 94 21

rutkiewicz@um.ostroda.pl

20.

Sągol Dariusz

Komisja Rewizyjna

89 642 94 21

sagol@um.ostroda.pl

21.

Skaskiewicz Marek

Klub Radnych "Dobro Wspólne" Przewodniczący

Komisja Pomocy Społecznej, ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia - Przewodniczący

89 642 94 21

skaskiewicz@um.ostroda.pl

Postanowienie Komisarza Wyborczego w sprawie wygaśnięcia mandatu Radnego Rady Miejskiej w Ostródzie Jana Liberackiego

Postanowienie Komisarza Wyborczego w sprawie wygaśnięcia mandatu Radnego Rady Miejskiej w Ostródzie Stanisława Bielińskiego

Postanowienie Komisarza Wyborczego - wstąpienie w miejsce Radnego Stanisława Bielińskiego kandydata z tej samej listy Ryszarda Iwaniec